Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

rychla jazda na Vinarskej ulici

Vyriešený
Prijatý: 29.03.2020
Zodpovedaný: 20.05.2020
Autor: Anonym

Podnet:

Dobrý deň pán starosta,

Už dlhy čas sa na Vinárskej ulici jazdí neprimeranou rýchlosťou, nakoľko je to rovná cesta bez prekážok. Ľudia ktorý bývajú v bytovke oproti VUZV, ľudia pracujúci v okolitých firmách sú pri vystupovaní z MHD/prechadzaní cez cestu v ohrození, nehovoriac o deťoch ktoré tu bývajú/budú bývať.
Najlepšie riešenie by bolo postaviť spomaľovací prah(retardér) v blízkosti bytovky(obyvatelia by to určite ocenili).

Niekedy sme zaevidovali policajnú hliadku, asi z dôvodu neprimeranej jazdy, nakoľko táto situácia už bola riešená a spomínaná.
Policajti tu bohužiaľ nestačia na vyriešenie tejto situácie, nakoľko vodiči vedia že sú tu len občasne a bez radaru.

Veľmi by sme Vám boli vďačný za vyriešenie už dlho trvajúcej situácie.

Pekný deň.
S pozdravom Lenka Uhrinová

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.