Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Smetisko na Vinárskej ulici

Vyriešený
Prijatý: 05.01.2020
Zodpovedaný: 08.01.2020
Autor: Mičunda Juraj
Zodpovedal: Mária Koscelanská
Smetisko na Vinárskej ulici

Podnet:

Dobrý deň p. starosta, chcel by som Vás upovedomiť o skládke smetia, ktorá rastie na parkovisku a v okolí parkoviska na Vinárskej ulici pri kruhovom objazde. Vzhľadom k tomu, aká je frekventovaná táto ulica sa divím, že nik z obecného zastupiteľstva si to doteraz nevšimol. Pozor na použité injekčné striekačky! Na tomto parkovisku pravidelne parkujú na noc kamióny a zastavujú sa aj osobné autá, po ktorých zostávajú použité kondómy, keby sa tam umiestnili smetné nádoby, možno by nehádzali do okolia. Bezpečnostná kamera by tiež pomohla. Taktiež by ste sa mohli venovať aj smetiam na ploche oproti hotelu Xavax. S pozdravom Mičunda Juraj


Odpoveď:

Ďakujeme za upozornenie. Dnes, 8.1.2020 to pracovníci dajú do poriadku.

Jozef Bojda

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.